Forumkolik.Net Sohbet Odaları https://www.sosyalchat.com/
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Konu : Wolfteam Ceza Sistemi & Oyun Kuralları  
Seçenekler Stil
Alt 18 Kasım 2023, 19:31   #1
Standart Wolfteam Ceza Sistemi & Oyun Kuralları

Ceza Sistemi ve Oyun Kuralları; oyunda adaleti sağlamak, oyuncularımıza eğlenceli bir oyun ortamı sunmak için hazırlanmıştır. Tüm Wolfteam oyuncuları bu kuralları okumakla yükümlüdür.
Uygulanan ceza işlemleri, oyuncuların bu içeriği okuduğu kabul ederek uygulanmaktadır.Oda/Eşya satışı, Oda meşgül etme, Kural Dışı oda adı

Wolfteam'de yer alan oyun odalarını herhangi bir Nakit/Kurt Parası/Altın ile alınan eşyalar karşılığında veya gerçek hayatta herhangi bir şey karşılığında satmak yasaktır. Bu durum tespit edildiği anda uyarılmaksızın ceza işlemi uygulanacaktır.

Oyuncuların bu odalarda oyun oynaması yasaktır. Tüm oyuncular bu tür odaları Oyun Görevlilerine bildirmekle yükümlüdürler. Oda Satışı dahilinde bulunan odalarda oyun oynanması durumunda, odadaki oyuncular hakkında da aşağıdaki cezalar uygulanabilir.
 • Ceza: 14 Gün Uzaklaştırma
 • Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma
 • Ceza: 60 Gün Uzaklaştırma ve %50GP + %50Altın düşümü
 • Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA

A) Eşya Satışı

Ayrıca Wolfteam Dükkanı’nda satılan (Nakit/KurtParası) oyun içi eşyaların gerçek parayla satışı yasaktır. Bu eşyalara sadece JoyPara ve Kurt Parası ile sahip olabilirsiniz. Kanıtlarla tespit edildiği takdirde aşağıda belirtilen ceza işlemleri uygulanacaktır.
 • Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma/Satılan eşya silinebilir.
 • Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA

B) Oda Meşgul Etmek

Wolfteam sunucularındaki herhangi bir oyun odasını boş yere meşgul etmek yasaktır. Oda kurup boş yere odada beklemek yasaktır. Oyun odaları 7/24 gözlemlenmektedir, bu durumun tespit edilmesi halinde aşağıdaki cezalar uygulanacaktır. (Oda kurup, kitli konuma getirip 1, 2 veya daha fazla kişi beklemek "Oda Meşguliyeti" dahilindedir) Buna ek olarak benzeri durumlarda ceza dahildir.
 • Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma
 • Ceza: 60 Gün Uzaklaştırma %50 GP + %50 Altın düşümü
 • Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA

C) Kural Dışı Oda ismi

Kural dışı oda ismi belirlenmesi durumunda; Oda kurucusu hakkında ve odada bulunan tüm oyuncular hakkında ceza işlemi uygulanabilir. Oda kurucusunun kural dışı isim belirlemesi yasaktır ve bu kural dışı isim belirlenmiş odada oyuncuların da oyun oynaması yasaktır. Kural dışı isim belirlenmiş tüm odaları, oyuncular Wolfteam Görevlilerine bildirmekle yükümlüdür.
 • Ceza: 6 Gün Uzaklaştırma
 • Ceza: 14 Gün Uzaklaştırma
 • Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma
 • Ceza: 60 Gün Uzaklaştırma
 • Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA


Sessizlik Cezaları, Küfür, Hakaret Ve Reklam


Küfür Joygame Yönetimi tarafından istenmeyen bir durumdur ve oyun içerisinde oyuncuların karşılaştığı sorun ne olursa olsun küfür ile çözüm üretilmemelidir. Küfürü oyundan kaldırmak için bir küfür filtremiz mevcut, fakat bazı oyuncular bunu da hiçe sayarak harflerin yerine rakamlar getirerek küfür etmeye devam ediyor. Wolfteam Ekibi, bu konuyla ilgili farklı cezalar hazırlamıştır. Fakat bundan sonra Sessizlik Cezaları geçerli olacaktır. Aşağıdaki listede yepyeni bir uygulama, sessizlik cezası oyunculara uygulanacaktır. Oyun içerisindeki telsiz konuşmalarına kadar kullanım yasağı gelecektir. Eğer oyunda konuşmak istiyorsanız, lütfen kurallara uygun davranınız.

Küfür, hakaret, küçümseyici, oyuncuları kandırmaya yönelik konuşmalar (şifreni bana ver, ben sana yardım edeceğim vb.), reklam ve aşağılama ile ilgili konuşmanın derecesi ne olursa olsun, Sessizlik Cezalarına tabii tutulacaktır. Oyun içerisinde Türkçe haricinde tüm dillerin kullanımı yasaktır ve bu durumda aşağıdaki cezalar uygulanır. Kısaltma kullanılarak yazılan imalı kelimeler, küfürler ve benzeri içerikler de bu duruma dahildir.

Wolfteam'de Oyun odalarının da küfür, reklam, hakaret, etnik, dini ve benzeri içeriklerle belirlenmesi/değiştirilmesi yasaktır. Bu gibi durumlarda yasaklama işlemi uygulanabilir. Kural dışı isimli odanın kurucusu ceza alacaktır ve tüm oyuncular bu tür bir durumu Joygame Destek Sistemine bildirmekle yükümlüdür. Bildirmemesi durumunda oyuncular hakkında da ceza işlemi uygulanabilir. Oyuncuların bu odalarda oyun oynaması yasaktır. Eğer oda yöneticiliği size sonradan kalmış ise odadan derhal çıkmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza alabilirsiniz.

Süresiz Sessizlik cezalarında oyuncular, oyun içi telsiz konuşmalarını kullanamayacak ve özel mesajlara da cevap veremeyecektir. Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve diğer kural dışı konuşmalarda, Oyun Görevlileri rütbeye bakılmaksızın Süresiz Ceza işlemi uygulama hakkına sahiptir.

A) Küfür ve Hakaret içerikli konuşma
 • Ceza: 60 Gün Sessizlik
 • Ceza: 120 Gün Sessizlik
 • Ceza: SÜRESİZ SESSİZLİK

B) Reklam (Hesap satışı, İllegal program reklamı, Herhangi bir site reklamı)
 • Ceza: 60 Gün Sessizlik/Görevli Yüzbaşı Rütbesi’nden daha üst Rütbe’deki oyuncular.
 • Ceza: SÜRESİZ SESSİZLİK/Görevli Yüzbaşı Rütbesi’nin altındaki oyuncular.

Acemi Er ve Görevli Yüzbaşı Rütbeleri aralığında yer alan oyuncuların reklam yapması durumunda oyuncular SÜRESİZ SESSİZLİK cezasına çarptırılacaklardır.

Joygame Forumlarından yapılan Hesap Satışı veya diğer reklamlarda oyuncunun hesabı hakkında SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA cezası uygulanacaktır.

Oyuncuları kandırmaya yönelik veya illegal program isteğinde bulunan (yukarıdaki açıklamada belirtildiği gibi) konuşmalarda/yazışmalarda, oyuncular hakkında SÜRESİZ SESSİZLİK cezası uygulanacaktır.

C) Joygame Çalışanlarına karşı Küfür/Hakaret/Etnik/Dini içerikli konuşma
 • Ceza: 120 Gün Sessizlik
 • Ceza: SÜRESİZ SESSİZLİK


Oyun teknolojisine müdahale ve Klanlar, hile 3. parti programlar


Yüklenmeler veya metodlar normal oyun akışını bozabilir veya aksatabilir. Oyun içerisinde kullanılmak üzere tasarlanmış yarı otomatik (partikuler) veya tam otomatik (skriptler), programların ve benzeri ve/veya oyun veritabanı veya dahili komutları ile işlem yapabilecek harici ve/veya entegre her yazılımın, IP değiştirici programların ve sitelerin, Proxy programlarının ve sitelerin kullanımı tamamen yasaktır!

Oyuna girişte veya Oyun içerisinde tespit edilen illegal programın derecesine göre bildirim yapılmaksızın SÜRESİZ CEZA yaptırımı uygulanabilir.(Easy Anti-Cheat oyun koruma programı tarafından tespit edilen 3.Parti Programlar da aşağıda belirtilen cezaya dahildir.)
 • Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma ve %50 GP + %50 Altın düşümü
 • Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA

KLANLARIN DİKKATİNE!

Herhangi bir klanda, 3.Parti program nedeniyle OG'ler tarafından veya Easy Anti-Cheat tarafından en az 3 oyuncunun yasaklanması/ceza alması durumunda tüm klan üyeleri ceza alacaktır ve klan kapatılacaktır. Klan başkanları (kendi üyeleri dahilinde) klanlarını kontrol etmek, adaleti sağlamak ve oyun düzenini korumakla/sağlamakla yükümlüdür. Bu ceza işlemi bildirim yapılmaksızın uygulanacaktır ve tüm ceza işlemlerinde geçerli olduğu gibi bu ceza işleminde de Oyun Görevlisinin takdir yetkisi bulunur, gerekli gördüğü takdirde ceza uygulanabilir.

A) Daha önce ceza almış ise (Hile/ Hack ve 3. Parti program Nedenleriyle/Easy Anti-Cheat/OG tarafından)
 • Ceza: 60 Gün Uzaklaştırma ve %50 GP + %50 Altın düşümü

B) Daha önceden ceza almamış ise
 • Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma ve %50 GP + %50 Altın düşümüHWID Donanımsal uzaklaştırma


HWID ile bir ceza işlemi uygulandığında o bilgisayardan o zamana kadar girmiş tüm hesaplar engellenir. Ayrıca, yeni oluşturulan üyeliklerle de HWID uygulanan bilgisayardan giriş yapılamaz. Bu sistem ile direkt bilgisayara ve HWID uygulanan bilgisayardan o zamana kadar girmiş tüm hesaplara karşı ceza işlemi uygulanır. HWID uygulanan bir bilgisayardan oyuna giriş yapılan tüm hesaplar ceza alır.

Lütfen 3. Parti Program kullanmayınız ve kullanıma karşı diğer üyeleri teşvik etmeyiniz.Hesap satışı ve paylaşımı güvenliği


Wolfteam’de hesap satışı kesinlikle yasaktır! Hesap satışı konusu ucu açık bir durum. Oyuncularımız hesaplarını satmıyor, arkadaşına veriyor ya da takas yaptım diyor. Bu da Wolfteamce yasaklanmıştır! Lütfen hesap takası, satışı ve arkadaştan devir alma gibi yöntemlere girmeyiniz. Yatırdığınız JoyPara’ları kaybetmemek için kendi orijinal hesabınıza yatırım yapınız. Buradan hareketle kullanıcının kendi sahip olduğu karakterleri, hesabı direkt satışı, açık artırma ya da herhangi bir şekilde başka kullanıcıya satması, takas etmesi, bunu duyurması, alıcı araması, pazarlık yapması kesinlikle yasaktır.

Hesap satışının veya paylaşımının gerçekleştirildiğinin tespit edilmesi durumunda (Joygame veya farklı platformlarda dahil olmak üzere eğer itiraf kaydı, dekont, veya alışveriş ile ilgili kanıt görülmesi durumunda) aşağıdaki cezalar uygulanacaktır.
 • Ceza: SÜRESİZ JOYGAME PLATFORMUNDAN UZAKLAŞTIRMA

A) Hesap Güvenliği

Wolfteam sunucularındaki hesapların güvenliği, tamamen oyuncuların sorumluluğundadır. Bu konuda ihmal ve korunamamadan kaynaklanan herhangi bir hak kaybına uğranması durumunda, sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemekle birlikte, oluşabilecek hasarlar için hiçbir şekilde hesap yedeklemesi veya kurtarması yapılmayacaktır. Oyuncuların böyle bir talepte bulunma hakkı da bulunmamaktadır.

Hesap güvenliği (çalınma vs.)dahilinde, hesapların yönetimlerinde bulundukları Klanların yönetici değiştirmesi veya herhangi başka bir işlemde, hesaplara ait Klanların geri iadesi veya yaptırımı kesinlikle olmayacaktır.

Hesap Çalıntı Bildirimleri 15.02.2011 (Salı) itibariyle sona ermiştir. Herhangi bir şekilde hesabınızın ikinci kişi/kişiler tarafından ele geçirilmesi/çalınması durumunda, Joygame'de deki sabit e-posta adresiniz sayesinde hesabınızı geri alabilirsiniz.Oyun hatalarını suistimal etme ve haksız kazanç


Oyunun herhangi bir programcılık hatasını, teknik açığını vb. hiçbir kullanıcı lehinde kullanamaz. Bu kesinlikle yasaktır! Her kullanıcı bulduğu hataları OG’lere (Oyun Görevlisi) mümkün olan en kısa zamanda bildirmekle yükümlüdür. Bu ve benzeri teknik hatalardan, açıklardan faydalanarak oyun içinde avantaj sağlayan ve diğer oyuncuların düzenini bozan kişilerin ilgili hesabı/hesapları kapatma yaptırımına maruz kalır. Aynı ceza uygulaması, oyuncunun bulduğu veya bildiği hatayı oyun yöneticilerine bildirmemesi sonucunda da geçerli olacaktır.

Haksız Kazanç duruma göre ilk ceza işleminde oyuncu hakkında SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA cezası uygulanabilir. Haksız Kazanç kapsamında olan durumlar; Harita sömürüsü, oyuncuların bir odada sürekli olarak birbirini öldürerek GP kazanması, sürekli oda kurup çıkmak ve benzeri durumlar.
 • Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma ve %50 GP + %50 Altın düşümü
 • Ceza: 60 Gün Uzaklaştırma ve %100 GP + %100 Altın düşümü
 • Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA

KLANLARIN DİKKATİNE!

Söz konusu olan haksız kazanç kuralları tüm klanlar için de geçerlidir. Herhangi bir klan ile sürekli maç başlatarak ve ardından hemen oyun odasını kapatarak puan kazanmak haksız kazanç kapsamındadır ve bu durumun tespitinde aşağıdaki ceza işlemleri uygulanacaktır.
 • Ceza: 14 Gün Uzaklaştırma (Tüm Klan Üyeleri) + Klan Puanı sıfırlama
 • Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma (Tüm Klan Üyeleri) + Klan Puanı sıfırlama
 • Ceza: 60 Gün Uzaklaştırma (Tüm Klan Üyeleri) + Klan Puanı sıfırlama
Herhangi bir klanın en az 3 oyuncusunun haksız kazanç sebebiyle ceza alması durumunda klan kapatılacaktır ve klan oyuncuları hakkında ceza işlemi uygulanacaktır. Eğer oyuncu daha önceden hiçbir şekilde ceza almamış ise cezası hafifletilebilir.
 • Ceza: 15 Gün Uzaklaştırma (Tüm Klan Üyeleri) VE %50 GP + Altın + Kazanma/Kaybetme + Ölüm/Öldürme düşümü

KLAN LİGİ SUNUCULARI

Suistimal tespit edilen odalar oyun görevlileri tarafından incelenip gerekli cezai işlem uygulanır.
 • Ceza: 14 Gün Uzaklaştırma (Tüm Klan Üyeleri) + Klan Puanı sıfırlama
 • Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma (Tüm Klan Üyeleri) + Klan Puanı sıfırlama
 • Ceza: 60 Gün Uzaklaştırma (Tüm Klan Üyeleri) + Klan Puanı sıfırlama


Farklı kimliğe bürünmeOyuncuların kendilerini herhangi bir Joygame çalışanı gibi tanıtması veya diğer oyuncuların kimliğine bürünerek diğer oyuncuları kandırmaya yönelik davranışta bulunması yasaktır. “OG benim arkadaşım, şu an OG yanımda, Seni yasaklatacağım” ve benzeri içerikteki konuşmalar da yasaktır.
 • Ceza: 60 Gün Uzaklaştırma
 • Ceza: SÜRESİZ JOYGAME PLATFORMUNDAN UZAKLAŞTIRMA


Kural dışı isim


Oyuncuların, Oyun Görevlisi (OG), Joygame, Softnyx, Netmarble, Admin veya (Küfür, hakaret) benzeri içerikteki isimleri kullanmaları yasaktır. Bu gibi isimlerin alınması kesinlikle yasaktır ve ceza işlemleri uyarılmaksızın uygulanmaktadır. Özel durumlara göre uyarı verilebilir.

Ayrıca karakter ismini kendisinden başkasının kullanma hakkı olmayan insan (Atatürk) gibi olay ve/veya örgütlerin isimlerinin ve/veya faşist lider isimleri/unvanlarının karakter ismi(nick) ve/veya kullanıcı kontrolünde bulunan herhangi bir alanda kullanılması kesinlikle yasaktır ve ilgili hesap kapatma yaptırımına maruz kalır. Örnek: Herr Fuhrer, Hitler, Mussolini, SS, Nazi ve/veya terör örgütü isimleri ve benzeri.
 • Ceza: SÜRESİZ JOYGAME PLATFORMUNDAN UZAKLAŞTIRMA

A) Çağırma Adına Eklenmesi

Kural dışı isimlerin, Güçlü Kullanıcı Paketi’nin bir özelliği olan “Çağırma Adı”na da eklenmesi kesinlikle yasaktır ve Oyun Görevlileri uyarmaksızın ceza işlemi uygulama hakkına sahiptir.
 • Ceza: 14 Gün Uzaklaştırma ve %50 GP + %50 Altın düşümü
 • Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma ve %50 GP + %50 Altın düşümü
 • Ceza: 60 Gün Uzaklaştırma ve %50 GP + %50 Altın düşümü
 • Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA

B) Belirsiz İsimler

Herhangi bir anlam içermeyen, rastgele harflerden meydana gelmiş (Örnek: "jahsdjahs", "hfhfhfhfh", "12019238", "Adasdaipdas" ve benzeri) isimler hakkında ceza işlemi uygulanacaktır. Duruma göre Oyun Görevlileri tarafından isim değiştirilebilir veya oyuncuya isim değiştirmesi konusunda uyarı yapılabilir.
 • Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA


Tehdit, şantaj ve illegal içerikli yazışmalar


Sanal Hayat" (Siber) ile "Gerçek Hayat" (Fiziksel) birbirinden farklı ve ayrıdır. Bu bakımdan, oyun ile her şekilde ve her biçimde ilgisi olan/olabilecek konulardan dolayı gerçek hayata yönelik yapılabilecek her türlü tehdit, şantaj, illegal ve reklam içerikli metin/mesaj, toplumda infial yaratan güncel olaylar ve tartışmalar, yargıya intikal etmiş ve hala yargı sureci devam eden davalar, uygunsuz karakter ismi, uygunsuz anlam taşıyan kısaltmalardan oluşan karakter isimleri, uygunsuz klan isimleri (Kurucu/yöneticisi cezalandırılır.), mesaj ve/veya kullanıcı kontrolünde ve oyun içerisinde bulunan herhangi bir yer/değer/araç gereç, genel ahlaka aykırı bicimde doldurulamaz/yazılamaz ve/veya diğer oyunculara gönderilemez. Aksi takdirde ilgili hesaplar kapatma yaptırımına maruz kalır. Ayrıca karakter ismini kendisinden başkasının kullanma hakkı olmayan insan (Atatürk gibi), olay ve/veya örgütlerin isimlerinin ve/veya faşist lider isimleri/unvanlarının yazı/mesaj/karakter isminin(nick) ve/veya kullanıcının kontrolünde bulunan herhangi bir alanda kullanılması kesinlikle yasaktır ve ilgili hesap kapatma yaptırımına maruz kalır. Örnek: Herr Fuhrer, Hitler, Mussolini, SS, Nazi ve/veya terör örgütü isimleri ve benzeri.
 • Ceza: 14 Gün Uzaklaştırma ve İsim değiştirme
 • Ceza: 60 Gün Uzaklaştırma ve İsim değiştirme
 • Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMADini, Siyasi ve etnik içerikli yazışmalar


Oyuncuların konuşmalarında geçen herhangi bir Dini, Siyasi, Etnik içerik bulunduğu durumlarda aşağıdaki cezalar uygulanacaktır. Küfür, hakaret, aşağılayıcı, küçümseyici ve benzeri durumlarda, yazışmaların içerisinde Dini, Siyasi, Etnik içerik bulunuyorsa oyuncular ceza yaptırımına tabii tutulacaktır. Aynı klandan en az 3 kişinin yukarıdaki kuralları ihlal etmesi durumundan bütün klan oyuncuları ceza alarak, klan kapatılacaktır. Aynı şekilde klan ismi veya klan sayfasında yukarıdaki kuralların ihlal edilmesi durumunda, tüm klan oyuncuları ceza alarak, klan kapatılacaktır.
 • Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma ve %100 GP + %100 Altın düşümü
 • Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA


Etkinlikler


Etkinlik odalarının benzerinde oda kurmak veya oda ismi belirlemek yasaktır.

A) Etkinlik Odasına Benzeri İsim
 • Ceza: 14 Gün Uzaklaştırma

Oylama sistemi ile etkinlik sırasında veya haricinde Oyun Görevlileri veya oyuncular için oylama başlatmak veya onları odadan atmak için bir çaba göstermek yasaktır.

B) Oylama Sistemi ile Atmak
 • Ceza: 6 Gün Uzaklaştırma/Odadaki tüm oyuncular için. (Etkinlikte geçerlidir)
 • Ceza: 14 Gün Uzaklaştırma/Odadaki tüm oyuncular için. (Etkinlikte ve haricinde de geçerlidir.)

Oyun Görevlileri, Etkinlik/Etkinlikler sırasında kesinlikle oyuncuların sorunlarını çözemez. Sadece sorunlarının çözümü için yollar önerir.

Aynı oyuncu gün içerisinde düzenlenen etkinliklerden/etkinlikten sadece bir (1) defa hediye alma hakkına sahiptir. Etkinliklerin aynı veya farklı olması farketmeksizin oyuncunun 1 defa hediye alma hakkı bulunmaktadır.


Oyun görevlisi inisiyatifi


Oyun Görevlileri ve Joygame Yöneticileri, takdirleri doğrultusunda, tüm bu kuralların haricinde oyuna müdahale ve uygulama hakkını saklı tutar. Tüm Wolfteam oyuncuları oyuna girişte bu başlıkta geçen kuralları kabul etmiş sayılır, bu kurallara göre oynar, ceza aldığında bu kurallara uyacağını taahhüt eder.

Gerekli durumlarda, suistimal tespit edilen her durumda, Oyun Görevlileri konuya uygun olarak ceza işlemi uygulayabilir. Bu gibi durumlarda Ceza Sistemi’ndeki maddelere bağlı kalınmasında bir zorunluluk yoktur.


Ek kurallar ve Uyarılar


Oyunla ilgili tüm şikayetler, küfürlü konuşma, hata bildirimi, rahatsız edici davranışlar ve benzeri her şikayet Wolfteam Forumları’nda değil JOYGAME DESTEK SİSTEMİ’NDEN yapılacaktır! Aksi durumunda konular kilitlenecektir. Joygame ve Wolfteam hakkında yapılacak suçlamalarda, kanıtların ve belgelerin gösterilmesi zorunludur. Suçlama iddiasında bulunan şahıslar bu iddialarını kanıtlamakla yükümlüdür. Aksi takdirde ilgili şahsın hesabı, Joygame Forumları ve Wolfteam Oyunu’ndan SÜRESİZ OLARAK UZAKLAŞTIRILACAKTIR!

Ekran Görüntüleriyle küfür şikayeti başvurularında 3 gün sınırlaması vardır. Bu konudaki ekran görüntülerinin en geç 3 gün içerisinde JOYGAME DESTEK SİSTEMİ’ne bildirilmesi, aksi takdirde zaman aşımı uygulanarak dikkate alınmayacağı oyuncularımıza duyurulur.

Herhangi bir platformda yayınlanan ekran görüntüleri veya videolardan Oyuncunun/Klanın kendisi sorumludur. Diğer oyuncular sizi kötülemek adına isminizi farklı platformlarda yayınlıyor veya sizin adınıza kural dışı davranışlar sergiliyor olabilir fakat yinede bunun sorumlusu oyuncunun kendisidir. Bunlara müsade etmemekle yükümlüdür, isim değiştirme gibi çözüm yollarına gidebilir. Eğer sizin adınıza kural dışı davranışlar yapıldığı tespit edilirse veya sizin farklı platformlarda diğer oyunculara karşı kural dışı davranışlar sergilediğiniz gözlemlenirse inisiyatif doğrultusunda Ceza İşlemi Uygulanabilir/SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA cezası verilebilir.

Herhangi bir oyuncunun/klanın, kişinin/kişilerin Joygame Platformu hakkında veya Joygame Platformu dahilinde yer alan oyunları hakkında karalama, kötü içerik ve benzeri gibi gerçek dışı kampanyalar yürütmesi, başlatması yasaktır. Böyle bir durumdan oyuncunun/klanın, kişinin/kişilerin tamamen kendisi sorumludur. Bu gibi durumlarla karşılaşılması durumunda çözüm üretmek oyuncunun yükümlülüğüdür, oyun içi ismini değiştirebilir, klan ismini değiştirebilir veya benzeri bir çözüm yoluna gidebilir. Söz konusu kural içeriğinde de yazdığı gibi, Joygame Platformunu veya Joygame Platformunda yer alan oyunu/oyunları karalamaya yönelik kampanyaların tespit edilmesi halinde; oyuncu/klan, kişi/kişiler takdir doğrultusunda ağır bir şekilde cezalandırılabilir veya Joygame Platformundan SÜRESİZ UZAKLAŞTIRILABİLİR!

Herhangi bir nedenden dolayı 5 defa/kere ceza almış olan bir oyuncu Joygame/Wolfteam için düzenlenen hiçbir etkinlikten yaralanamayacaktır, hediye alamayacaktır.

Oyuncular/Kişiler herhangi bir oyuncu/kişi hakkında, kişiyi zor durumda bırakacak bir iddiada bulunduğu zaman kurallar gereği bunu minimum 3 gün içinde (bu süre takdir edilerek değiştirilebilir) ispatlamak zorundadır. Eğer oyuncu/kişi bu durumu ispatlamaz ise, takdire bağlı olarak Joygame Platformundan uzaklaştırmak da dahil olmak üzere farklı (ağır) ceza işlemleri uygulanabilir. Bu nedenle herhangi bir oyuncu/kişi hakkında asılsız olan iddiada bulunmamanız tavsiye edilir.

A) UYARI

Tüm Joygame Klanı, Joygame Yönetimindeki çalışanlardan oluşmaktadır. Joygame Klanı hariç ben yöneticiyim, görevliyim diyenlere inanmayınız ve hızla DESTEK SİSTEMİ’ne ihbar ediniz. Joygame Klanı üyeleri de görevli statüsünde olacaktır, lütfen oyun içerisindeki konuşmalarınıza dikkat ediniz.


Wolftema oyun yetkilileri

OG_Teagen
OG_Spandam
OG_Stevy
OG_Bia
OG_Ryuu
Bu isimler haricinde, ben "OG'yim, Oyun Görevlisiyim" gibi konuşmalarda bulunan, sizi kandırmaya çalışan kişilere kesinlikle inanmayınız ve lütfen Joygame Destek Sistemi aracılığı ile bize bildiriniz.Önemli notlar ve dikkat edilmesi gerekenler


Wolfteam Oyun Görevlileri (OG) Joygame şirketinin çalışanlarıdır. Hiçbir oyuncu ile yakınlıkları yoktur.

Güncel ve geçerli olan ceza sistemi bu içerikte yazılı olduğu gibidir. Benzeri ve diğer içerikteki yazılar dikkate alınmamalıdır. Benzeri içerikteki herhangi bir yazının dikkate alınması durumunda sorumluluk kişiye/oyuncuya aittir.

Tüm ceza işlemlerinde Oyun Görevlisinin takdiri geçerlidir.

Tüm ceza işlemlerinde Özel Durum geçerlidir. Özel Durum içeriği; Uygulanan cezaların süresi uzatılabilir, tüm cezalarda oyuncunun karakterinin bütün özellikleri (Kazanma/Kaybetme, Ölme/Öldürme) düşürülebilir.

Oyun Görevlileri, Ceza Sistemi & Oyun Kuralları’nı anlık olarak güncelleme hakkına sahiptir. Bu nedenle tüm oyuncular güncel olarak bu başlığı kontrol etmekle yükümlüdür.

Ceza Sistemi & Oyun Kuralları’nın kopyalanması/çoğaltılması veya farklı bir platformda yayınlanması yasaktır. Bu gibi durumlarda Joygame şirketi gizli tuttuğu haklardan yararlanabilir, her açıdan ceza işlemi uygulayabilir.

'Nereye gitsem yakışmadım
ne büyük bir yanılgıyım
bu koskoca dünyada
1HAYATIMBİLEYOK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt 17 Mayıs 2024, 17:01   #2
Standart Cevap: Wolfteam Ceza Sistemi & Oyun Kuralları

Ziyaretçilere içerik gizlenmiştir.

İçerikleri görebilmek için üye olmalı ve üye girişi yapmalısınız.
Giriş Yap Kayıt Ol
Sende [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
birsevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yer İmleri

Etiketler
ceza, kuralları, oyun, sistemi, wolfteam

« Wolfteam Hikayesi | - »

Şu anda bu konuyu görüntüleyen etkin kullanıcılar: 1 (0 üye ve 1 ziyaretçi)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are KapalıBilgilendirme

Sitemiz bir genel forum sitesidir. Bu yüzden sitemize kaydolan herkes, kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabilmektedir. Bu sebepten ötürü, sitemiz üzerinden paylaşılan mesajlar, konular ve resimlerden doğabilecek olan yasal sorumluluklar paylaşan kullanıcıya aittir. Forumkolik, hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Illegal herhangi bir faaliyet görülmesi durumunda İLETİŞİM sayfasından bildirim yapıldığı takdirde, mesaj, konu ya da resim en fazla 24 saat içerisinde silinecektir.

Forum Bilgileri

Forum Sahibi: KIRIK

Forum Manager: SaRe

Graphic Designer: Müptela

İ[email protected]

Powered by vBulletin® Version 3.8.12 -
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 22:43.

FORUMKOLIK.NET ® © JRodix.Com Sunucularında Barınmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Çekici Mobil Sohbet Evden Eve Nakliyat Yalın Üretim