Forumkolik.Net Chat Odaları
Geri Git   Forumkolik.Net >
Kadınların ve Erkeklerin Dünyası
> Erkeklere Dair

Kullanıcı Etiket Listesi

Like Tree32Beğeni(ler)

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12 Haziran 2020, 16:07   #1
 
Üyelik tarihi : 27 Nisan 2020
Nerden : 01
Cinsiyet :
Konular : 29
Mesajlar : 942
Burç :
Aldığı Beğeni : 682
Beğendikleri : 726
Rep Puanı : 10
Thumbs up Kadinlarin nefret ettiği 6 erkek tipi


Kadınlar, siyasi görüşleri, hayat görüşleri, inançları, meslekleri, yaşadıkları coğrafya farklılıklar gösterse de erkeklerden beklentileri ve erkeklerde beğendiği manevi özellikler aşağı yukarı aynı maalesef… Elbette her kadın ilgi görmek, sevilmek, sevildiğini hissetmek ve iltifat duymak ister. Bu gerçi genel olarak her insanın doğasında sevgiyle doğmasından ve hayat boyu bu sevgiyi geliştirmek ve büyütmek istemesinden, bunun için de desteğe ihtiyaç duymasından kaynaklanır. Ancak kadınlar, erkeklere göre daha duygusal ve bu duygusallığı da karşısındakine yansıtan kişiler oldukları için, daha karmaşık bir yapıya sahip gibi görünebilirler. Peki, tüm bu duyguları en uçlarda yaşayan, sürekli bu duygulara göre hareket eden kadınları, hangi erkek tipleri itiyor? İşte kadınların nefret ettiği 6 erkek tipi:

1- Erkeğin dedikoducusuna tahammül yok!

Magazin adeta kadınlar için yaratılmış bir basın alanı. Çünkü kadınlar her şeyi bilmek, her şeyi görmek ve konuşmak ister. Zaten kadınlar bunun için tarih boyunca “altın günü”, “5 çayı”, “sabah kahvesi” gibi etkinlikler icat etmiş, dedikodunun resmen patentini almışlardır.

Peki ya erkekler? İşte o noktada, kadınlara has bir davranış olarak algılanan dedikodu, erkekte nefret sebebi bir özellik olarak algılanır. Ortalık karıştıran, oradan oraya laf taşıyan erkek, gün kadınlarından farklı görünmez. Hele ki partneriyle yaşadığı ya da konuştuğu özel hayata dair detayları başkalarına anlatan erkekler, kadınların hışmına uğramak üzeredir.

2- “Sen ne istediğini bilmiyorsun be adam!”

Kulaklarınız çınladı mı beyler? Kararsız, ne istediğini bilmeyen adamlar, pek çok hayal kırıklığının, yüz üstü bırakılmanın, erkeklere duyulan güvensizliğin mimarları olarak değerlendirilebilirler. Örneğin ilişkiye başladıktan bir süre sonra, aslında ihtiyacı olan şeyin bir ilişki olmadığını anlayan kişiler, kadınların zaten duygusal ve karmaşık olan yapısını iyice alt üst edip giderler. Bu nedenle psikolojik tedavi gören, ilaç alan kadınlara bile rastlamak mümkün. Bu yüzden, alanı her ne olursa olsun, ne istediğinize karar verdikten sonra icraata geçin. “Bir başlayalım, olmazsa vazgeçeriz”, insanlar üzerinde denenebilecek bir teori değil.3- Pısırık erkekle delirmeye giden yollar

Kadınlar, erkeklerin yanında elbette güçsüz, aciz insanlar olarak görünmek istemezler. Ancak, ayakları yere basan, güçlü bir kadın da yanında en az kendisi kadar dik duran ve kendisine destek çıkabilecek kudrete sahip bir erkek görmek ister. Tamamen kadınların yönlendirdiği, özellikle ailesinin sözünden çıkmayan, kendi fikri olmayan erkekler, kadınları nefretten öte delirten tipler arasında yer alır. Kadın kararlarını kendi verebilen, kadının aleyhine de olsa “hayır” diyebilen, gerektiğinde kontrolü eline alabilecek nitelikteki erkekleri tercih eder.

4- Lafa gelince mangalda kül bırakmayan erkekler

Sürekli kendi reklamını yapan, aman neler bildiğini, neler yaptığını, yok o kadar kazandığını, yok bu kadar güçlü olduğunu anlatıp duran, anlattığı türden olaylarla karşı karşıya gelince de bahaneler bulup kaçan tipler de kadınları hayal kırıklığına uğratan ve sinirlerini tepelerine toplayan erkek tipleri olarak listede yerini alıyor. Çok fazla vaatlerde bulunan, kendisini olmadığı biri gibi tanıtan bu kişiler, sadece kadınlar değil, çevresindeki arkadaşları tarafından da alay konusu olmaya adaylar.

5- “Üzülürüz, seviniriz ama oyalama artık…”

Ünlü sanatçı Candan Erçetin’in en sevilen parçalarından birinin de adı olan “Oyalama Artık”, erkeklere kadınlar tarafından en sık söylenen cümlelerden biri olabilir. Ancak bunun dozunu kaçıran ve hayatı karşısındakini bekletmek ve onu oyalamak üzerine kurulmuş erkekler de kadınları yıpratan bir başka erkek tipi. Oyalayan erkekler, genellikle yapacağını vaat ettiği şeyleri yapamamak, bir türlü birlikte olduğu kadına evlenme teklif edememek, onu istemeye gidememek, evlilik tarihini belirleyememekle ünlüdürler. Genellikle sürekli ağlayan, mutsuz kadınlar, sabahları bu kişilerin hayatlarında yarattığı belirsizliğin ağırlığıyla uyanır, git gide hayattan bezerler. Ve kadınlar bu ruh emici erkeklerin bir an önce yok olmalarını dilerler.

6- Cebinde akreple gezen erkekler

Cimriliğiyle nam salan ve bununla nedense gurur duyan erkekler olduğunu duymuş olabilirsiniz. Ancak bu hiç de övünülecek bir şey değil. Aksine, hakkında en çok espri yapılan, en çok alay konusu olan tiplerden biri de cimri erkekler olarak ifade edilebilir. Tutumlu olmakla cebinde akrep taşımak arasındaki çizgiyi aşmamakta fayda var. Çünkü bu tür insanlar, tutumlu olduğunu değil, karşısındaki kişinin harcama yapmaya değmeyecek bir insan olduğu hissini uyandırır. İyi bir hayat yaşamak, birlikte kaliteli bir hayat sürmeyi istemek, özellikle hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz kişilerin hakkı değil mi? Bunu bir düşünün isterseniz.

Alıntı


KıRıK, bLackRose ve KahKaha bunu beğendi

DAYAN RÜSVA ETME BENI
NisarAlaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt 12 Haziran 2020, 16:47   #2
Gururluyuz Güçlüyüz ANKARAGÜÇLÜYÜZ
 Lord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi : 13 Mayıs 2020
Nerden : ANKARAGÜCÜ
Cinsiyet :
Konular : 8
Mesajlar : 814
Burç :
Aldığı Beğeni : 620
Beğendikleri : 687
Rep Puanı : 10
Standart Cevap: Kadinlarin nefret ettiği 6 erkek tipi

Saatli snap atan ;
BMW ile snap atan ;
nargile içerken snap atan ;
çakma rolex ;
çakma lacoste ;
dar paçalar ; ( @Absent & @Aperson ) gibiler ömzxcömzc


Lord isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt 12 Haziran 2020, 17:14   #3
 
Üyelik tarihi : 27 Nisan 2020
Nerden : 01
Cinsiyet :
Konular : 29
Mesajlar : 942
Burç :
Aldığı Beğeni : 682
Beğendikleri : 726
Rep Puanı : 10
Standart Cevap: Kadinlarin nefret ettiği 6 erkek tipi

Alıntı:
lord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
saatli snap atan ;
bmw ile snap atan ;
nargile içerken snap atan ;
çakma rolex ;
çakma lacoste ;
dar paçalar ; ( @absent & @aperson ) gibiler ömzxcömzc
+1111111111111

bLackRose bunu beğendin

DAYAN RÜSVA ETME BENI
NisarAlaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt 12 Haziran 2020, 17:37   #4
 KahKaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi : 19 Nisan 2020
Nerden :
Cinsiyet :
Konular : 870
Mesajlar : 11,624
Burç :
Aldığı Beğeni : 9938
Beğendikleri : 13603
Rep Puanı : 10
Standart Cevap: Kadinlarin nefret ettiği 6 erkek tipi

Bu özellikler her insanda itici ama hayatına alıp almayacağına karar vermeye çalıştığın insanda çok daha itici
Her bir maddeye yorum yapmaktan kendimi alamadım

Alıntı:
No1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1- Erkeğin dedikoducusuna tahammül yok!
Hele ki partneriyle yaşadığı ya da konuştuğu özel hayata dair detayları başkalarına anlatan erkekler, kadınların hışmına uğramak üzeredir.

2- “Sen ne istediğini bilmiyorsun be adam!”
“Bir başlayalım, olmazsa vazgeçeriz”, insanlar üzerinde denenebilecek bir teori değil.

3- Pısırık erkekle delirmeye giden yollar
Ancak, ayakları yere basan, güçlü bir kadın da yanında en az kendisi kadar dik duran ve kendisine destek çıkabilecek kudrete sahip bir erkek görmek ister.

4- Lafa gelince mangalda kül bırakmayan erkekler
Çok fazla vaatlerde bulunan, kendisini olmadığı biri gibi tanıtan bu kişiler, sadece kadınlar değil, çevresindeki arkadaşları tarafından da alay konusu olmaya adaylar.

5- “Üzülürüz, seviniriz ama oyalama artık…”
Ve kadınlar bu ruh emici erkeklerin bir an önce yok olmalarını dilerler.

6- Cebinde akreple gezen erkekler
Tutumlu olmakla cebinde akrep taşımak arasındaki çizgiyi aşmamakta fayda var. Çünkü bu tür insanlar, tutumlu olduğunu değil, karşısındaki kişinin harcama yapmaya değmeyecek bir insan olduğu hissini uyandırır.

Alıntı
1. Edep, kadından çok erkeğe yakışır esasen. Hayatına aldığı kişiyle arasında olanı başkasına anlatmak da en iyi ihtimalle bir omurgasıza yakışır.

2. 30 yaşına gelip ben ne istediğimi bilmiyorum demek de... Yalancı mısın yoksa aptal mı? Diye sorarlar insana.

3. Çocuk bakmak istesek kendimiz doğururuz efendim, size annelik etmeye ihtiyacımız yok. Hayat arkadaşı olun, birey olun. Yönetilen kuklalar değil.

4. Yav he he, tamam. Aslansınız siz, kaplansınız siz. Ötede hırlayın.

5. Ölümsüz değiliz maalesef. Kimisi vampir statüsünde olduğundan oyalar çokça; vakitleri vardır. Bizim ise bir sonraki nefesimizin garantisi yok. Acelemiz olduğundan değil lakin bir ömür kullanılmak için fazla uzun bir süre.

6. Evrensel sevgi dillerinden bir tanesi hediye almaktır. Hediyenin fiyatı değil, veren kişiniz sizi düşünüp bir şeyler almış olmasıdır sevildiğinizi hissettiren. O cimrilikle tutumluluk arasındaki sınırı öğrenirken birazcık yol yordam da öğreniverin.


No1, süper paylaşım olmuş. Teşekkür ederim. Zaten çemkiresim vardı, içimi döktüm sayende


“Always will I bathe my days in the golden glow of enthusiasm.”
~ Og Mandino
KahKaha isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt 12 Haziran 2020, 18:11   #5
Bordo aşktır, mavi tutku..
 Absent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi : 15 Nisan 2020
Nerden : Kocaeli / Gebze
Cinsiyet :
Konular : 263
Mesajlar : 8,970
Burç :
Aldığı Beğeni : 7163
Beğendikleri : 6108
Rep Puanı : 10
Ruh Halim: Enerji Dolu
Standart Cevap: Kadinlarin nefret ettiği 6 erkek tipi

@AntepLi’de olan bütün özellikleri birebir yazmışlar.

bLackRose, NisarAlaz ve Lord bunu beğendi

Rakı kadının gözlerini, erkeğin sözlerini güzelleştirir
Absent isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt 12 Haziran 2020, 18:26   #6
Kendi Krallığımın Tek Kraliçesiyim
 LaviNia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi : 21 Nisan 2020
Nerden : Denizli
Cinsiyet :
Konular : 1
Mesajlar : 437
Burç :
Aldığı Beğeni : 328
Beğendikleri : 235
Rep Puanı : 10
Standart Cevap: Kadinlarin nefret ettiği 6 erkek tipi

Erkek olmak doğuştan olsa da adam olmak her erkeğe nasip olmuyor
Adam olsun da gerisi fasa fiso

Absent, bLackRose ve NisarAlaz bunu beğendi

Huyumu bilmeden suyum da yüzersen boğulursun !
LaviNia isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt 12 Haziran 2020, 19:46   #7
~ponçikhanım~
 eLfida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi : 16 Nisan 2020
Nerden : Denizli
Cinsiyet :
Konular : 748
Mesajlar : 3,815
Burç :
Aldığı Beğeni : 2286
Beğendikleri : 688
Rep Puanı : 10
Standart Cevap: Kadinlarin nefret ettiği 6 erkek tipi

Neyse ben bişey demiiiim

bLackRose bunu beğendin

eLfida isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt 12 Haziran 2020, 21:11   #8
 
Üyelik tarihi : 27 Nisan 2020
Nerden : 01
Cinsiyet :
Konular : 29
Mesajlar : 942
Burç :
Aldığı Beğeni : 682
Beğendikleri : 726
Rep Puanı : 10
Standart Cevap: Kadinlarin nefret ettiği 6 erkek tipi

Alıntı:
eLfida Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Neyse ben bişey demiiiim
De de


DAYAN RÜSVA ETME BENI
NisarAlaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt 12 Haziran 2020, 21:17   #9
 bLackRose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi : 16 Nisan 2020
Nerden : Almanya
Cinsiyet :
Konular : 21
Mesajlar : 616
Burç :
Aldığı Beğeni : 599
Beğendikleri : 2527
Rep Puanı : 10
Standart Cevap: Kadinlarin nefret ettiği 6 erkek tipi

Nefret ettigim 6 erkek tipi :
1.Kendi kararlarini veremeyen, baskasinin akliyla is yapan
2.lafa gelince ahkam kesen, icraata gelince bir b** bile yapamayan
3.tutarsiz, gel gitleri olan, ne istedigini ve ne yaptini bilmeyen
4.karakteri oturmamis, yalanci dedikoducu
5.sevdiginin arkasinda duramayan destek cikamayan koruyamayan
6.kendini oldugundan farkli göstermeye calisan....ayyyyssss daha cooh sayasim varda, kurallara uyam didim...la Adam olun Adam cok bisey istemiyok yani ((:

Absent ve KahKaha bunu beğendi

Anan qibi namuslusunu aRıyosan, Baban Gibi Delikanli oLacaksn
bLackRose isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt 12 Haziran 2020, 21:17   #10
~ponçikhanım~
 eLfida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi : 16 Nisan 2020
Nerden : Denizli
Cinsiyet :
Konular : 748
Mesajlar : 3,815
Burç :
Aldığı Beğeni : 2286
Beğendikleri : 688
Rep Puanı : 10
Standart Cevap: Kadinlarin nefret ettiği 6 erkek tipi

Alıntı:
No1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
De de
Yok takmıyorum artık hiç bir karşı cinsi.
Abiler hariç sjxjsjs

bLackRose ve NisarAlaz bunu beğendi

eLfida isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yer İmleri

Etiketler
6 erkek tipi, erkek, ettiği, kadinlarin, nefret, nefret ettiği, tipi


Şu anda bu konuyu görüntüleyen etkin kullanıcılar: 1 (0 üye ve 1 ziyaretçi)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkForum Bilgilendirme Künye
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

ForumKolik.NET
Forum Sahibi: KıRıK

Sitemiz bir genel forum sitesidir. Bu yüzden sitemize kaydolan herkes, kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabilmektedir. Bu sebepten ötürü, sitemiz üzerinden paylaşılan mesajlar, konular ve resimlerden doğabilecek olan yasal sorumluluklar paylaşan kullanıcıya aittir. Forumkolik, hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Illegal herhangi bir faaliyet görülmesi durumunda İLETİŞİM sayfasından bildirim yapıldığı takdirde, mesaj, konu ya da resim en fazla 24 saat içerisinde silinecektir.

Forum Manager: KahKaha
Graphic Designer: Painfully & Müptela
Gebze Süt - Sohbet - Mobil Sohbet - sohbet - sohbet Chat
href="Https://www.chatodalari.co" class="links" title="Chat Odaları">Chat Odaları - Türkiye Sohbet - Sohbet Odaları - mostbet portobet ilbet vdcasino giris betvole