Alt 06 Kasım 2023, 21:56   #1
Standart Yeni Sınıf Drakania

Black Desert Sonszu Kış Dağı güncellemesi ve Black Desert yeni sınıf Yıldırım Alevi Drakania 6 Nisan 2022 güncellemesi ile birlikte oyunda yerini aldı. Black Desert’ın en yeni bölgesi Sonsuz Kış Dağı güncellemesi bir süredir bekleniyordu ve 6 Nisan itibariyle oyuna eklendi. Black Desert Sonsuz Kış Dağı ile birlikte, yeni sınıf DrakaniaBlack Desert Sonsuz Kış Dağı Bölge Özellikleri


Bölgenin ürpertici ort***** sürekli maruz kalmak, HP azaltan Soğuk Çarpması’na neden olacaktır. Ancak bölgeye münhasır olan Ağaç Kavunu Çayı ve İyi Demlenmiş Mesima Mantarı Çayı içeceklerine sahip olduğunuz sürece, Sonsuz Kış Dağı'nı keşfederken soğuktan korkmanıza gerek yok!

Eşya Adı
Üretim Yöntemi
Etki


Black Desert Ağaç Kavunu Çayı
Ağaç Kavunu Çayı İşleme (L) – Basit Aşçılık yoluyla Ağaç Kavunu Çayı yapmak için aşağıdaki tariflerden biri kullanılabilir!
Saf Su x1 + Ağaç Kavunu x1
VEYA

Damıtılmış Su x1 + Ağaç Kavunu x1

Soğuk Çarpması Etkisi İyileştirme
Süre: Anında
Bekleme Süresi: 5 sn.

Black Desert Mesima Mantarı Çayı
İyi Demlenmiş Mesima Mantarı Çayı

Aşçılık Lv. Çırak 1 veya üstü, eve kurulan bir Pişirme Tezgahı ile üretim yapılabilir!
İyi Demlenmiş Mesima Mantarı Çayı x1 + Maden Suyu x1

Soğuk Çarpması Etkisi Bağışıklığı

Süre: 10 dk.
Bekleme Süresi: 5 sn.
Eilton, Sonsuz Kış Dağı'nın merkez köyüdür ve dağın sakinlerinin çoğu, engebeli araziyi kapsayan küçük kamplarda yaşar. Eilton küçük olmasına rağmen, Yarıcanavarlar Eilton'u memleketleri olarak adlandırıyor ve köy, öğrenilecek diğer tüm alanlardan daha fazla bilgi sunuyor. Bu nedenle, buradaki insanları keşfetmek ve tanışmak için zaman ayırmak sizin için hiç fena olmaz.


Ayrıca, yalnızca Sonsuz Kış Dağı'nda bulunabilen ticari malzemelere dönüştürülebilen mineraller, cevherler, kereste ve diğer üretim malzemeleri de mevcut.

Eşya Adı
Üretim Yöntemi
Ayrıntılar


Black Desert Dikenli Odun Sandığı
Dikenli Odun Sandığı Odun Tezgahı'nda Üretilebilir
Kar Ovası Sedir Kontrplak x5
+ Dikenli Ağaç Kontrplak x5
+ Kara Taş Tozu x1

Ticaret Sandıkları üretin ve kâr elde etmek için bunları tüccarlara satın!

Kar Ovası Odun Sandığı
Kar Ovası Odun Sandığı

Odun Tezgahı'nda Üretilebilir
Kar Ovası Sedir Kontrplak x5
+ Thuja Kontrplak x5
+ Kara Taş Tozu x1

Kar Ovası Obsidiyen Sandığı
Kar Ovası Obsidiyen Sandığı Mineral Tezgahı'nda Üretilebilir
Obsidiyen x5
+ Nikel Külçe x5
+ Kara Taş Tozu x1
Kar Ovası Yeşim Sandığı
Kar Ovası Yeşim Sandığı

Mineral Tezgahı'nda Üretilebilir

Yeşim x5
+ Noc Külçe x5
+ Kara Taş Tozu x1

Black Desert Sonsuz Kış Dağı Yeni Kristaller

Sonsuz Kış Dağı'na yerleşmiş canavarları yenerek güçlü kristaller elde edebilirsiniz.

Black Desert Yeni Eklenen Kristaller

Gökyüzü Özü
Gökyüzü Özü Olucas Kristali
Olucas Kristali
Doğanın Kadim Sihirli Kristali
Doğanın Kadim Sihirli Kristali

Kızıl Arena Kristali
Kızıl Arena Kristali

Black Desert Labreska'nın MiğferiSonsuz Kış Dağı, Labreska'nın Miğferi için anahtar üretim materyalini elde edebileceğiniz yerdir.


Eşya Adı
Labreska'nın Miğferi
Labreska'nın Miğferi

Labreska'nın Miğferi üretmeyi planlıyorsanız, görev serisini kabul etmek için önce aşağıdaki gereksinimleri karşılamanız gerekir.


Level 56 veya üstü olunmalı,
Labreska'nın Miğferi Beklenmedik Kazanç görevi tamamlanmış olmalı,
En az bir Kırağı Alevi sahibi olunmalı,
PEN (V) KaraYıldız Miğferi veya Caphras Seviye 10'da bir PEN (V) Boss (Griffon/Giath) Miğferi sahibi olunmalı

Kırağı Alevi birkaç farklı canavar bölgesinden elde edilebilir.


Eşya Adı
Detaylar


Kırağı Alevi
Kırağı Alevi
Murrowak'ın Labirenti ve Yeşim Yıldız Işığı Ormanı'ndan elde edilebilir. Ayrıca Kış Ağacı Fosili'nde olasılık dahilinde ortaya çıkan [Kaybolmuş Kış Muhafızı] Erebjork'tan da edinilebilir.

Yükselen Kırağı Koru
Yükselen Kırağı Koru Murrowak'ın Labirenti ve Yeşim Yıldız Işığı Ormanı'ndan elde edilebilir. Ayrıca Kış Ağacı Fosili'nde olasılık dahilinde ortaya çıkan [Kaybolmuş Kış Muhafızı] Erebjork'tan da edinilebilir.
100 adet Yükselen Kırağı Koru Isıtıldığında, 1 adet Kırağı Alevi elde edilebilir

Black Desert Canavar Bölgesi - Murrowak'In LabirentiBir zamanlar refah bir demir madeni olan Murrowak'ın Labirenti şimdi Murrowak sürüleri tarafından istila edildi. Bu istilacılarla savaşmayı planlıyorsanız, Murrowakların kraliçesi Vercedes, tehlikeli davetsiz misafirlerle başa çıkmak için kendini gösterecektir, bu yüzden dikkatli olmanız gerekir. Murrowak'ın Labirenti'nin derinliklerine indikçe, Vercedes'i yendikten sonra NPC Torio ile Tori'nin Kıymetli Eşya Kutusu karşılığında takaslanabilen “Murrowak Litografı Kristali” elde edebilirsiniz.Eşya Adı
Ayrıntılar


Murrowak Litografı Kristali
Murrowak Litografı Kristali
Murrowak'ın Labirenti'nde bulunabilir ve Vercedes'i yendikten sonra NPC Torio ile Tori'nin Kıymetli Eşya Kutusu karşılığında takas edilebilir.

Tori'nin Kıymetli Eşya Kutusu
Tori'nin Kıymetli Eşya Kutusu
Kırağı Alevi, Yükselen Kırağı Koru, Zaman Ouk Hapı, Caphras Taşı da dahil olmak üzere değerli eşya elde edilebilen bir kutu.

Black Desert Canavar Bölgesi - Yeşim Yıldız Işığı Ormanı
Yeşim Yıldız Işığı Ormanı, Labreska'nın gözyaşlarından doğduğu söylenen Okjinsinilerin ülkesidir. Ek bir not olarak, Okjinsinilerin Sonsuz Kış Dağı'nın soğuk koşullarına iyi adapte olmalarına rağmen, sıcak yemeklerden de gerçekten keyif aldıkları söylenir. Orman onların evi olduğu için Okjinsiniler, bölgelerini işaretlemek ve kendilerini güçlendirmek için güçlü totemler ve mangallar dikti; yani bu yapıları yok etmek onları yenmeyi kolaylaştıracaktır. Yeşim Yıldız Işığı Ormanı da Karanlık Kış Muhafızı Erebjork ile karşılaşabileceğiniz yerdir. Kendinizi burada bir kar fırtınasının ortasında bulursanız, onun ortaya çıkışına hazır olun. Labreska'nın Miğferi için önemli bir üretim malzemesi olan Kırağı Alevi Erebjork'u yenerek de elde edilebilir, ancak Erebjork tek başına yüzleşmek için tehlikeli bir düşmandır, bu yüzden onu alt etmek için Maceracı arkadaşlarınızla bir araya gelmeyi göz önünde bulundurun.

Black Desert Canavar Bölgesi - Kış Ağacı Fosili
Black Desert Sonsuz Kış Dağı canavar bölgelerinden olan Kış Ağacı Fosillerinden biri ile karşılaşır, etkileşime girer ve 100 Enerji harcarsanız, dağın ruhlarından etkilenen canavarları ortaya çıkarırsınız. Hazırlıklı olun, çünkü [Kaybolmuş Kış Muhafızı] Erebjork'un da ortaya çıkması için küçük bir şans mevcut. Kış Ağacı Fosilleri iki zorluk seviyesi sunar. Elbette ödüller de zorluk derecesine göre değişecektir, ancak her iki zorluktan da çeşitli ganimetler elde edebilirsiniz, bu yüzden dağı keşfederken bu ağaçlara dikkat edin!.

Black Desert Canavar Bölgesi - Erethea'nın Boşluğu
Erethea'nın Boşluğu, Labreska'nın ilk ölümünden doğan yedinci cadı olan Erethea tarafından "insanlığın kalbinden ejderha korkusunu temizlemek” için yaratılmış bir hapishanedir. Erethea'nın Boşluğu sınavlarına başlamak için önce Sonsuz Kış Dağı'ndaki herhangi bir canavar bölgesinden Unutulmuş Cadının Simgesi elde etmeniz gerekir. Erethea'nın Boşluğu'na girdiğinizde, yerdeki kristallerin üzerinde bulunan dört sembolle karşılaşacaksınız. Buradan, ödüllerin bulunduğu Altın Oda’ya erişim izni alabilmek için bu sembollerle işaretlenmiş odaların sınavlarını tamamlamanız gerekecek. Odalarda dolaşırken, bir sembolle işaretlenmiş ve açılamayan odalar olabilir, bu nedenle Erethea'nın Boşluğu'nun üstesinden gelmek için bunları nasıl çözmeniz gerektiğini bulmanız gerekecek.


Black Desert Yeni Sınıf Drakania

Black Desert Sonsuz Kış Dağı güncellemesi ile birlikte, yeni sınıf Yıldırım Alevi Drakania oyunda yerini aldı. Altın Ejderha ve ejderha türünün belası Labreska'nın saltanatından sonra doğan Drakania, ejderhaların uzun zamandır kayıp olan cennetlerini geri almak için son umududur.

Black Desert Drakania Savaş Stili

Drakania, öldürülen ejderhaların arzularından dövülmüş Slayer'ını ve ejderhaların cennetini onarma arayışında vücutlarının pullarından dövülmüş olan Shard'ını kullanıyor. Shard, etrafındaki havadan iyonları toplar ve bu enerjiyi Slayer'a yönlendirerek Drakania'nın güçlü ve yıkıcı saldırılar yapmasına yardımcı olur. Ejderhaların son umudu olarak, Drakania'nın ikinci bir ejderha kalbi vardır, bu da onun yaralanmalardan çabucak iyileşmesini ve şiddetli bir fırtına gibi savaş alanında savaşmasını sağlar. Savaş alanına adım attığında, herkes yeni ejderha çağının yakın olduğunu bilecek.

Black Desert Drakania Sınıfı Birincil Becerileri


Markthanan'ın Komutu


Güçlü bir saldırı başlatmak için Slayer'ında iyonları toplar.
Yeterli iyonla, düşmanlar yukarı fırlatılır ve yere serer.

Şimşek Ateşi Patlaması Şimşek Ateşi Dalgası

Şimşek Ateşi Patlaması + Akım: Şimşek Ateşi Dalgası


Güçlü bir vuruş yapmak için Slayer'ında toplanan iyonları serbest bırakır.
Takip eden saldırısı, kalan iyonlarını şiddetli bir şimşek dalgasına dönüştürür.

Şimşek Ateşi Süpürüşü

Şimşek Ateşi Süpürüşü

Slayer'ı ile döner, iyonları toplar.
Düşmanları geniş bir alana çeker ve onları uzaklaştırır.

Markthanan'ın Kanatları

Akım: Markthanan'ın Kanatları

Toplanan iyonlarla Markthanan'ın Kanatlarını yayar ve ileriye doğru uçar.

Markthanan'ın Pulu

Markthanan'ın Pulu


Slayer’ını yere bırakır ve iyonları içine çeker. Gelen iyonlar Drakania'yı çevreler ve onu koruyan bir bariyer oluşturur.

'Nereye gitsem yakışmadım
ne büyük bir yanılgıyım
bu koskoca dünyada
1HAYATIMBİLEYOK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yer İmleri

Etiketler
drakania, sınıf, yeni

« - | - »

Şu anda bu konuyu görüntüleyen etkin kullanıcılar: 1 (0 üye ve 1 ziyaretçi)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkBilgilendirme

Sitemiz bir genel forum sitesidir. Bu yüzden sitemize kaydolan herkes, kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabilmektedir. Bu sebepten ötürü, sitemiz üzerinden paylaşılan mesajlar, konular ve resimlerden doğabilecek olan yasal sorumluluklar paylaşan kullanıcıya aittir. Forumkolik, hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Illegal herhangi bir faaliyet görülmesi durumunda İLETİŞİM sayfasından bildirim yapıldığı takdirde, mesaj, konu ya da resim en fazla 24 saat içerisinde silinecektir.

Forum Bilgileri

Forum Sahibi: KIRIK

Forum Manager: SaRe

Graphic Designer: Müptela

İ[email protected]

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:09.

Evden Eve Nakliyat Çekici Mobil Sohbet Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat